Produkty pre automatizáciu
Kategórie

Manaž. redundantné switche

Manaž. redundantné switche

ADVANTECH redundantné manažovateľné priemyselné Ethernetové switche umožňujú používateľom rýchlo a efektívne rozšíriť svoje priemyselné siete, zatiaľ čo robustná priemyselná konštrukcia zaisťuje spoľahlivosť a stabilitu. Naše redundantné Ethernetové switche podporujú 10/100Mbit/s Ethernetové porty, gigabitové kombinované porty a mnoho pokročilých sieťových štandardov pre optimalizáciu výkonu siete. Okrem toho tieto manažovateľné priemyselné switche využívajú technológiu Advantech X-Ring s veľmi vysokou rýchlosťou zotavenia (<20ms) pre minimalizáciu prestojov, zvýšenie spoľahlivosti a rýchlosti sieťových infraštruktúr.

8-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-2548I s rozšírenými pracovnými teplotami
  • 8x RJ45 10/100 Mbit/s
  • Redundancia: Advantech X-Ring Pro, Dual Homing, Couple Ring, a RSTP/STP (802.1w/1d)
  • Konfigurácia: SNMP v1/v2c, Web
  • Redundantný vstup napájania 12 ~ 48 VDC a 1 relé výstup
  • Pracovné teploty: -40 ~ +75°C
  • DIP prepínač pre nastavenie port alarmu a Ring master
8-portový gigabitový manažovateľný priemyselný switch EKI-2748CI s 2 kombinovanými portami a rozšírenými pracovnými teplotami
  • 6x RJ45 10/100/1000 Mbit/s
  • 2 kombinované gigabitové porty RJ45/SFP
  • Redundancia: Gigabitový X-Ring Pro (veľmi vysoká rýchlosť zotavenia <20ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Sériový konzola, SNMP v1/v2c/v3
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC a Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SSL
  • Diagnostika: štatistiky pre Port, Port zrkadlenie, RMON, Trap, Email Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12 ~ 48 VDC a 1 relé výstup
  • Pracovné teploty: -40 ~ +75°C
8-portový gigabitový manažovateľný priemyselný switch EKI-2748FI s 4 SFP portami a rozšírenými pracovnými teplotami
  • 4x RJ45 10/100/1000 Mbit/s
  • 4 SFP
  • Redundancia: Gigabitový X-Ring Pro (veľmi vysoká rýchlosť zotavenia <20ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Sériový konzola, SNMP v1/v2c/v3
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC a Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SSL
  • Diagnostika: štatistiky pre Port, Port zrkadlenie, RMON, Trap, Email Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12 ~ 48 VDC a 1 relé výstup
  • Pracovné teploty: -40 ~ +75°C
Priemyselný manažovateľný L2 switch EKI-7428G-20FA s 20xSFP a 8xGE
  • 20 gigabitových SFP portov
  • 8 gigabitových RJ-45 portov
  • Manažment: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Telnet, Standard MIB
  • IXM funkcionalita umožňuje rýchle nasadzovanie
  • Bezpečnosť: 802.1x (Port-Based, MD5/TLS/TTLS/PEAP šifrovanie), HTTPS, SSH a SNMPv3
  • Redundancia: Gigabitový X-Ring Pro (veľmi rýchla obnova komunikácie < 20 ms), RSTP/STP (802.1w/1D), MSTP
  • Vstup napájania: 100~240V AC
  • Široký rozsah pracovných teplôt: 0 ~ 55°C
28-portový L2 manažovateľný priemyselný switch EKI-7428G-4CI s 4 kombinovanými portami
  • 24x RJ45 10/100/1000 Mbit/s port
  • 4x gigabitový SFP/RJ45 kombinovaný port
  • Manažment: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Telnet, Standard MIB
  • IXM funkcionalita pre rýchle nasadenie
  • Bezpečnosť: 802.1x (Port-Based, MD5/TLS/TTLS/PEAP Encryption),HTTPS, SSH a SNMPv3
  • Redundancia: Gigabitový X-Ring Pro (veľmi vysoká rýchlosť zotavenia <20ms), RSTP/STP (802.1w/1D), MSTP
  • Napájacie napätie: 12 ~ 48 VDC
  • 2 relé výstupy
  • Pracovné teploty: -40 ~ 70°C
Priemyselný manažovateľný L2 switch EKI-7428G-4FA s 24xGE a 4GE/SFP kombo portami
  • 24 gigabitových RJ-45 portov
  • 4 gigabitové SFP porty
  • Manažment: SNMP v1/v2c/v3, WEB, Telnet, Standard MIB
  • IXM funkcionalita umožňuje rýchle nasadzovanie
  • Bezpečnosť: 802.1x (Port-Based, MD5/TLS/TTLS/PEAP šifrovanie), HTTPS, SSH a SNMPv3
  • Redundancia: Gigabitový X-Ring Pro (veľmi rýchla obnova komunikácie < 20 ms), RSTP/STP (802.1w/1D), MSTP
  • Vstup napájania: 100~240V AC
  • Široký rozsah pracovných teplôt: -10 ~ 55°C
6-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-7554MI s 2 SC multi-mode optickými portami a rozšírenými pracovnými teplotami
  • 2 SC multi-mode optické porty
  • 4 porty RJ45 s prenosovou rýchlosťou 10/100 Mbit/s
  • Redundancia: X-Ring (vysoká rýchlosť zotavenia <10ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Serial Console, SNMP
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC, Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SNMPv3
  • Diagnostika: Port Statistic, Port Mirroring, RMON, Trap, Email Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12~48 VDC a 1 relé výstup
  • Široký rozsah pracovných teplôt: -40 ~ 75°C
6-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-7554SI s 2 SC single-mode optickými portami a rozšírenými pracovnými teplotami
  • 2 SC single-mode optické porty
  • 4 porty RJ45 s prenosovou rýchlosťou 10/100 Mbit/s
  • Redundancia: X-Ring (vysoká rýchlosť zotavenia <10ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Serial Console, SNMP
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC, Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SNMPv3
  • Diagnostika: Port Statistic, Port Mirroring, RMON, Trap, Email Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12~48 VDC a 1 relé výstup
  • Široký rozsah pracovných teplôt: -40 ~ 75°C
10-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-7559MI s 2 SC multi-mode optickými portami a rozšírenými pracovnými teplotami
  • 2 SC multi-mode optické porty
  • 8 portov RJ45 s prenosovou rýchlosťou 10/100 Mbit/s
  • Redundancia: X-Ring (vysoká rýchlosť zotavenia <10ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Serial Console, SNMP
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC, Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SNMPv3
  • Diagnostika: Port Statistic, Port Mirroring, RMON, Trap, Email Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12~48 VDC a 1 relé výstup
  • Široký rozsah pracovných teplôt: -40 ~ 75°C
10-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-7559SI s 2 SC single-mode optickými portami a rozšírenými pracovnými teplotami
  • 2 SC single-mode optické porty
  • 8 portov RJ45 s prenosovou rýchlosťou 10/100 Mbit/s
  • Redundancia: X-Ring (vysoká rýchlosť zotavenia <10ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Serial Console, SNMP
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QoS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC, Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SNMPv3
  • Diagnostika: Port Statistic, Port Mirroring, RMON, Trap, Email Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12~48 VDC a 1 relé výstup
  • Široký rozsah pracovných teplôt: -40 ~ 75°C
6-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-7654C s 2 gigabitovými kombinovanými portami
  • 4 porty RJ45 s prenosovými rýchlosťami 10/100 Mbit/s
  • 2 gigabitové kombinované porty RJ45/SFP
  • Redundancia: gigabitový X-Ring (veľmi vysoká rýchlosť zotavenia <10ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Serial Console, SNMP
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QOS, IGMP Snooping/ Query, LACP, Rate
  • Bezpečnosť: IP/MAC, Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SNMPv3
  • Redundantný vstup napájania 12~48 VDC a 1 relé výstup
  • Pracovné teploty: -10 ~ +60°C
18-portový manažovateľný priemyselný switch EKI-7656C s 2 gigabitovými kombinovanými portami
  • 16 portov RJ45 s prenosovými rýchlosťami 10/100 Mbit/s
  • 2 gigabitové kombinované porty RJ45/SFP
  • Redundancia: gigabitový X-Ring (veľmi vysoká rýchlosť zotavenia <10ms), RSTP/STP (802.1w/1D)
  • Manažment: Web, Telnet, Serial Console, SNMP
  • Riadenie: VLAN/GVRP, QOS, IGMP Snooping/Query, LACP, Rate Limit
  • Bezpečnosť: IP/MAC, Port Binding, DHCP Server, IP access list, 802.1X, SNMPv3
  • Diagnostika: Port Statistic, Port Mirroring, RMON, Trap, E-Mail Alert, Syslog
  • Redundantný vstup napájania 12~48 VDC a 1 relé výstup
  • Pracovné teploty: -10 ~ +60°C