Produkty pre automatizáciu
 
Advantech Security Pack pomáha chrániť vaše dáta pred vnútornými i vonkajšími internetovými hrozbami
Advantech, popredný výrobca priemyselných komunikačných riešení, zavádza svoj nový firmvér s názvom Security Pack pre produktovú radu priemyselných manažovateľných Ethernetových switchov, ktorý chráni používateľov pred nebezpečnými útokmi a únikom dôverných informácií. Nový Security Pack firmware je k dispozícii pre všetky priemyselné manažovateľné switche série EKI-7700. V blízkej budúcnosti budú vylepšenia dostupné pre ďalšie vybrané L2 manažovateľné switche (napr. EKI-9226, ...).
Priemyselné VDSL extendery od firmy Advantech
Advantech, popredný výrobca priemyselných komunikačných riešení rozširuje svoj sortiment o extendre využívajúce pre komunikáciu technológiu VDSL. V sortimente nájdete VDSL extendery radu EKI-1751 a už čoskoro pribudne manažovateľný switch radu EKI-7700-2F (P) 2V, ktoré bude možné rozšíriť o VDSL rozhranie.
WISE-PaaS/RMM - vzdialené monitorovanie a správa Advantech zariadení
WISE-PaaS/RMM je softvér na vzdialené monitorovanie a správu Advantech zariadení. Podporuje otvorené a štandardné sady API pre vývoj softvéru podľa štandardného M2M protokolu MQTT a poskytuje RESTful API pre prístup k funkciám a dátam. Základná štandardná verzia sa dodáva spolu s podporovaným Advantech HW: napríklad matičné dosky, panelové počítače, zapuzdrené počítače, jednodoskové počítače, ...

Control Web 8

26.4.2018 18:36

Control Web 8
Programový systém Control Web, ktorého história sa začala odvíjať pod názvom Control Panel v roku 1992, je budovaný a zdokonaľovaný už 25 rokov. Chceli sme vytvoriť niečo iné ako boli ostatné vizualizačné programy. Nevyhovoval nám spôsob práce, ktorý sa používal v bežných SCADA programoch a tiež sme sa nechceli zmieriť s ich veľmi obmedzenými možnosťami. Navrhli sme  systém, postavený na široko akceptovaných štandardoch informačných technológii, v ktorých bolo možné zostavovať ľubovoľné štruktúry aplikačných programov z programových komponent. Naprogramovali sme taký systém pre tvorbu aplikácií, aký sme chceli používať. Teraz je zrejmé, že ďalší vývoj informatiky a priemyselnej automatizácie dal tomuto pohľadu na vec úplne za pravdu. Control Web 8 sa už distribuuje a vývojová verzia je voľne stiahnuteľná.      
Rozširujúce moduly iDoor od spoločnosti Advantech
Inovatívna technológia iDoor je modulárny spôsob rozšírovania funkčnosti zariadení Advantech. Technológia iDoor umožňuje systémovým integrátorom pridávať fieldbusové komunikácie, I/O a periférie bez použitia drahých externých modulov s nepotrebnými funkciami.

Štítky:

Séria UNO-3000 - bezventilátovové PC na stenu od spoločnosti Advantech
Séria UNO-3000 sú vysokovýkonné bezventilátorové PC so šasi ktoré ponúkajú maximálnu flexibilitu pre aplikácie v priemyselnej automatizácii.

Štítky:

Séria UNO-2000 - modulárne bezventilátorové PC od spoločnosti Advantech
Platforma UNO-2000 je modulárny systém ktorý dovoľuje rozšíriť základný systém podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Rozširujúce moduly dovoľujú pridávať iDoor (fielbus I/O, bezdrôtová komunikácia, ...) a rôzne iné periférie.

Štítky:

Séria UNO-1000 - bezventilátorové PC na DIN lištu od spoločnosti Advantech
Séria UNO-1000 sú robustné bezventilátorové počítače na DIN lištu určené pre priemyselnú automatizáciu

Štítky:

Riešenia Digital Signage na báze inteligentného cloudu
Digital Signage sa vyvinula do interaktívneho a osobnejšieho komunikačného nástroja, ktorý umožňuje inzerentom okamžite reagovať na aktuálne potreby klientov. Riešenie spoločnosti Advantech pre Digital Signage založené na technológii cloud pokrýva väčšinu obchodných a environmentálnych potrieb, od jednotlivých obchodov až po centrálne riadenie, od komerčných až po priemyselné aplikácie. Digital Signage systémy Advantech sa dodávajú spolu so software na riadenie obsahu, monitorovanie zariadení, softvérom na zabezpečenie obsahu. Ďalšou výhodou je možnosť komunikácie okrem kábla aj bezdrôtovo (WiFi, 3G alebo 4G).
Advantech LoRa Private - bezdrôtové pripojenie vzdialených zariadení
Náš partner (spoločnosť Advantech) nedávno uviedol na trh riešenie pre vzdialené bezdrôtové pripojenie zariadení pomocou LoRa siete - Advantech LoRa Private (Wzzard LoRa).