Produkty pre automatizáciu

DataLab Compact USB 4

DLC-USB4
Integrátor: 199,00 € bez DPH
Koncová: 222,00 € bez DPH

Availability: Na sklade

Integrátor: 199,00 € bez DPH
Koncová: 222,00 € bez DPH

Vlastnosti:

  • 4 pozície pre vstupno/výstupný modul
  • pripojenie cez USB
  • napájanie z externého zdroja
  • voliteľná montáž na DIN lištu alebo stolné prevedenie

Detaily

Jednotky priemyselných vstupov a výstupov DataLab sa výborne osvedčujú v mnohých zákazkových systémoch priemyselnej automatizácie. Často bývajú s týmito zariadeniami riešené aj aplikácie s veľkým počtom vstupov a výstupov. Potom je kladený väčší dôraz na kompaktnosť a priestorovú úspornosť inštalácie. Do jedného rozvádzača je často nutné umiestniť a zapojiť mnoho jednotiek.

Práve týmto požiadavkám vychádza v ústrety nový DataLab Compact. Pri pôdorysu iba 115 x 117mm môže byť osadený rovnako ako doterajšie DataLab IO4 až štyrmi voliteľnými modulmi. Navyše môžu byť tieto kompaktnej jednotky tesne vedľa seba, pretože všetka prípojné miesta sú len na ich prednej stene. Opäť sú k dispozícii prevedenie pre komunikáciu prostredníctvom Ethernetu a TCP / IP protokolu alebo USB alebo RS485. V prevedení s rozhraním pre Ethernet jednotka DataLab presne zodpovedá požiadavkám na jednotnú spoločnú plochou komunikačnú štruktúru podľa požiadaviek princípov Industrie 4.0.

Ovládače pre jednotky DataLab sú vždy zadarmo súčasťou programových systémov Control Web. Celý systém automatizácie tak možno riešiť veľmi jednoducho a efektívne. Jednotky vstupov a výstupov bývajú väčšinou umiestňované do jedinej skrine rozvádzača spolu s doskou riadiaceho počítača so systémom Control Web, ktorý riadi stroj alebo technologickú linku, zabezpečuje grafické rozhranie pre operátora a komunikuje ako s nadriadenými systémami podniku, tak s jednotkami DataLab, obsluhujúcimi akékoľvek priemyselné vstupné a výstupné signály.

Pre jednotky DataLab Compact sú k dispozícii všetky vstupno / výstupné moduly, na ktoré ste zvyknutí pri používaní jednotiek DataLab IO1, IO2 a IO4.
Nové jednotky DataLab môžu zvýšiť efektivitu a eleganciu vašich zákazkových riešení.